top of page

POLITYKA PRYWATNOŚCI.

Otrzymujemy, zbieramy i przechowujemy informacje, które użytkownik podaje na naszej stronie internetowej za pomocą formularzy lub przekazujemy w jakikolwiek inny sposób. Możemy używać narzędzi programowych do mierzenia i gromadzenia informacji o sesji, w tym czasu reakcji strony, czasu trwania odwiedzin niektórych stron, informacji o interakcji strony oraz metod używanych do przeglądania strony.

Po wypełnieniu formularza kontaktowego zbieramy dane osobowe, które nam przekazujesz. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu nawiązania z Tobą kontaktu.

Zbieramy dane osobowe i inne niż osobowe w następujących celach:

1.Świadczenie i zarządzanie usługami.

2. Aby zapewnić naszym użytkownikom ciągłe wsparcie.

3. Aby móc kontaktować się z naszymi gośćmi i użytkownikami za pomocą ogólnych lub spersonalizowanych powiadomień o usługach i komunikatów promocyjnych.

Nasza firma jest umieszczona na platformie Wix.com. Wix.com zapewnia nam platformę online, która pozwala nam prezentować nasze produkty i usługi. Twoje dane mogą być przechowywane za pośrednictwem hurtowni danych Wix.com, bazy danych i aplikacje współdzielone Wix.com. przechowują Twoje dane na bezpiecznych serwerach za zaporą ogniową.

 

Możemy skontaktować się z Tobą, aby uzyskać Twoją opinię za pośrednictwem ankiet, wysyłać aktualizacje dotyczące naszej firmy lub, jeśli to konieczne, skontaktować się z Tobą, aby zapewnić zgodność z naszą Umową Użytkownika, obowiązującymi lokalnymi przepisami i każdą umową, którą możemy mieć z Tobą. W tym celu możemy skontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, wiadomości i poczty.

Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dane, skontaktuj się z nami przez e-mail.

 

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej Polityki Prywatności w dowolnym momencie, dlatego należy ją regularnie przeglądać. Zmiany i wyjaśnienia wejdą w życie natychmiast po ich opublikowaniu na stronie internetowej. Jeśli dokonamy istotnych zmian w niniejszej polityce, poinformujemy cię, że została ona zaktualizowana, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób ją wykorzystujemy i w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, wykorzystujemy ją i / lub ujawniamy.

 

Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, zmienić lub usunąć wszelkie dane osobowe, które mamy o tobie, możesz skontaktować się z nami przez [info@7art.pl].

bottom of page